CERTINA C029.426.11.091.60 DS-1 Big Date Powermatic 80

CERTINA C029.426.11.091.60 DS-1 Big Date Powermatic 80

Práve v období 60. výročia konceptu DS prichádza na trh špeciálna edícia DS-1 Big Date Powermatic 80 na oslavu 60 rokov konceptu Double Security so zvýšenou odolnosťou vďaka novej antimagnetické technológii.

Športové aj elegantné vo všetkých ohľadoch, s úchvatným milánskym remienkom z oceľovej sieťoviny, nádherným zeleným ciferníkom a jednoducho čitateľným "Big Date" na 6. hodine.

 

 

 

 

Rezerva chodu až 80 HODÍN
Rezerva chodu označuje čas, po ktorý plne natiahnuté mechanické hodinky fungujú, než sa zastaví - zvyčajne je to 38 až 42 hodín. Kaliber Powermatic 80 ovšem umožňuje až 80hodinovou rezervu chodu! Takže tieto hodinky môžete nechať až tri dni, bez toho aby ste ich museli nastavovať - ​​pokiaľ to bez nich tak dlho vydržíte ...

VEĽKÉ ZOBRAZENIE DATA
Veľké zobrazenie dátumu, tiež nazývané panoramatické dátum, je obľúbený spôsob, ako zobraziť dátum vo zväčšenej apertúre pomocou dvoch kotúčikov umiestnených buď vedľa seba, alebo cez seba. Toto prepracované zobrazenia umožňuje rýchle a ľahké čítanie dáta.

Hodinárstvo 2.0
Srdcom tohto modelu je strojček Powermatic s úplne novou špirálovú pružinou z materiálu Nivachron ™. Tento inovatívny materiál bol vyvinutý pre zvýšenie odolnosti voči magnetickým poliam. Špirálová pružina švajčiarskej výroby je vďaka základu z titánu navyše veľmi odolná voči teplotným výkyvom a úžasne nárazuvzdorná.

Krištáľovo čistý KRIVKY
Zaoblený číselník pripomína hodinky z 60. rokov. Melírovej vzhľad a povrchová úprava s efektom slnečných lúčov zvýrazňujú intenzívny zelený odtieň a dodávajú hodinkám optickú hĺbku. Veľký ukazovateľ dátumu u šiestej hodiny zaručuje spoločne s jemne prepracovanými ukazovateľmi vo tvarov klinov a dlhými rúčkami jasnú čitateľnosť.

Kategórie

Načítám, prosím vydržte...