FESTINA Chrono Bike 2021

FESTINA Chrono Bike 2021

Nové Chrono Bike 2021 s luxusným darčekom zadarmo

Dlho očakávaná novinka dorazila! Spoznajte všetky skvelé nové modely hodiniek Festina kolekcie chrono Bike 2021. Výrazné farby odkazujúce na cyklistické dresy cestnej cyklistiky a sexi detaily pripomínajúce cyklistické prvky. Sú krásne a nové. Nové farby, nový číselník aj luneta. Nový nádych, navyše s niečím naozaj výnimočný. Vytvorte dokonalú kombinácia s luxusným darčekom zadarmo ku každým hodikám Festina Chrono Bike 2021.

Ku každým hodinkám Festina Chrono Bike 2021 si môžete vybrať jedno zo 4 luxusných písacích pier Festina Chrono Bike v hodnote 1090 Sk len za 1 Krouna. Dokonalý darček vyvára dokolounalou kombináciu.

Rovnomennej kolekcie luxusných písacích pier a hodiniek Festina nie je náhodná. Dokonalá kombinácia je poznať na detailoch pera i hodiniek.

Dominantné rodina Chrono Bike písacích potrieb Festina odkazuje na rovnomennú kolekciu hodiniek. Športový výrazný vzhľad, nadčasové farby stjená ako sú u hodiniek Festina Chrono Bike, tlačidlo chronografov ako hlavný poznávací znak pera a výrazná textúra sú symboly tejto legendárnej kolekcie.


Kolekcia Chrono Bike
Legendárny ikonická kolekcia Chrono Bike športových hodiniek Festina bola od začiatku spájaná s cyklistikou. Potvrdiť toto silné puto môžu nielen ambasádori tejto kolekcie, ako napríklad Richard Virenque, ale aj fakt, že značka Festina bola dlhoročným sponzorom a partnerom svetoznámeho pretekov Tour de France.

Aj dnes sa jedná o jedny z najobľúbenejších hodiniek s fanúšikov z mnohých športových odvetví. Odkazy na tento šport sú zrejmé na mnohých detailoch na hodinkách Festina Chrono Bike. Tieto rýdzo športové chronografy v ušľachtilej oceli, až vo 44mm puzdre a s 10 atmosféry vodotesnosti, prináša každý rok veľa zaujímavých moderných farebných variantov a oslovujú nadšencov nielen do cyklistiky po celom svete. Výrazné farby odkazujú na rovnakej farby cyklistických dresov tohto úžasného športu. Hra odkazu je v detailoch. Tlačidlá, korunka, luneta, číselník, korunka hodiniek, všade kam sa pozriete nájdete krásne odkazy na cyklistiku. Spoznajte mimoriadnu kvalitu, športový atraktívny vzhľad a všadeprítomný nádych cyklistiky, spoznajte novinky Festina Chrono Bike 2021.

Kolekciu nájdete tu

Kategórie

Načítám, prosím vydržte...