JVD ARCHITECT AE-077
JVD ARCHITECT AE-077
Produkt nie je dostupný. V prípade záujmu nás kontaktujte emailom.
Parametre
| Typ hodiniek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | Kožený |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotesnosť | 50 M/5 BAR |
| Šírka remienka | 22 mm |
| Motív | Elegantní |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Povrchová úprava | Ipblack |
| Barva | Černá |
| Strojek | Japan - miyota |
| šířka | 45 mm |
| výška | 55 mm |
| Průměr pouzdra | 45 mm |
| Speciální funkce | Japonský strojek – miyota;Minerální tvrzené sklíčko;Povrchová úprava ipblack;Pouzdro z nerezové oceli;Vodotěsnost 5 atm |
Bonusy
Kupon



