G-Shock Andrés Iniesta - Limitovaná edícia

Predstavujeme G-SHOCK s charakteristickým znakom Andrésa Iniesty — skutočne špeciálne hodinky, ktoré sa hodí k jednému z najneobvyklejších svetových futbalových hráčov.

Casio je hrdé na to, že spolupracuje s Andrésom Iniestou, známym ako jeden z najlepších stredopoliarov všetkých čias, na značkových hodinkách, ktoré zachytávajú jeho pôsobivé úspechy a statočnú postavu v každom aspekte ich dizajnu.

Začíname s DW-5600, ikonou G-SHOCK a predstavujeme živicu na biologickej báze pre čierny rámček a opasok s tmavo červenou, charakteristickou farbou Iniesty. Číslo „8“ je laserom vyryté na tlačidle na pozícii 8 hodín v prikývnutí na jeho slávne číslo dresu.

Aktivujte podsvietenie a uvidíte siluetu Iniesty, ako strieľa svoj legendárny gól na majstrovstvách sveta. Tieto jedinečné detaily a špeciálne navrhnutý obal ctí dokonalosť tohto slávneho futbalistu v dizajne, ktorý určite poteší oddaných fanúšikov Iniesty po celom svete.

ANDRÉS INIESTA Narodený 11. mája 1984. Profesionálny futbalista zo Španielska, ktorý hrá v strede zálohy. V 12 rokoch sa pripojil k mládežníckemu tímu FC Barcelona. V roku 2002 debutoval v prvom tíme v Lige majstrov UEFA. Jeho ďalšie pôsobivé úspechy zahŕňajú víťazstvo v štyroch tituloch Ligy majstrov, deviatich majstrovských tituloch v La Liga Española a troch FIFA Club World. Pohárové trofeje. V roku 2018 prestúpil z FC Barcelona do Vissel Kóbe. V súčasnej dobe hrá za klub UAE Pro League Emirates.