Boccia hodinky Boccia Titanium 3165-10
Boccia hodinky Boccia Titanium 3165-10
119 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Puzdro | Titan |
| Remienok | Titanový |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Perleť |
| Vodotesnosť | 50 M/5 BAR |
| Váha | 50 g |
| Spona | Překlápěcí spona |
| Průměr | 37 mm |
| Rozměry | 23 mm - rozteč řemínku |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 8,4 mm |
| Materiál | Titan |
| Barva | perleť, stříbrná |


