Boccia hodinky Boccia Titanium 3279-07
Boccia hodinky Boccia Titanium 3279-07
99 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Safírové |
| Puzdro | Titan |
| Remienok | Kožený |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Perleť |
| Vodotesnosť | 30 M/3 BAR |
| Váha | 17 g |
| Spona | Standardní přezka |
| Průměr | 31 mm |
| Rozměry | 13 mm - rozteč řemínku |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 6,4 mm |
| Materiál | Titan |
| Barva | perleť, šedá |


