Boccia hodinky Boccia Titanium 3281-06
Boccia hodinky Boccia Titanium 3281-06
119 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Puzdro | Titan |
| Remienok | Ocelový s PVD úpravou |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Bílá |
| Vodotesnosť | 30 M/3 BAR |
| Váha | 31 g |
| Spona | Posuvná spona |
| Průměr | 36 mm |
| Rozměry | 14 mm - rozteč řemínku |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 6 mm |
| Materiál | Titan, PVD |
| Barva | Bílá, Zlatá |



