Boccia hodinky Boccia Titanium 3302-01
Boccia hodinky Boccia Titanium 3302-01
89 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Puzdro | Titan |
| Remienok | Titanový |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Bílá |
| Vodotesnosť | 50 M/5 BAR |
| Váha | 38 g |
| Spona | Překlápěcí spona |
| Průměr | 29 mm |
| Rozměry | 16 mm - rozteč řemínku |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 7,3 mm |
| Další funkcionality | datum |
| Materiál | Titan |
| Barva | Bílá, Stříbrná |


