Boccia hodinky Boccia Titanium 3311-03
Boccia hodinky Boccia Titanium 3311-03
169 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Safírové |
| Puzdro | Keramika |
| Remienok | kaučukový |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Bílá |
| Vodotesnosť | 50 M/5 BAR |
| Váha | 46 g |
| Spona | Překlápěcí spona |
| Průměr | 32 mm |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 6,5 mm |
| Materiál | keramika, titan |
| Barva | Bílá, Bicolor |


