Boccia hodinky Boccia Titanium 3317-03
Boccia hodinky Boccia Titanium 3317-03
149 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Safírové |
| Puzdro | Titan |
| Remienok | Titanový s PDV úpravou |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Perleť |
| Vodotesnosť | 100 M/10 BAR |
| Váha | 46 g |
| Spona | Překlápěcí spona |
| Průměr | 31 mm |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 8 mm |
| Další funkcionality | datum |
| Materiál | Titan, PVD |
| Barva | perleť, bicolor |


