Boccia hodinky Boccia Titanium 3327-02
Boccia hodinky Boccia Titanium 3327-02
109 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Safírové |
| Puzdro | Titan |
| Remienok | AppleSkin® |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Šedá |
| Vodotesnosť | 30 M/3 BAR |
| Váha | 22 g |
| Spona | Standardní přezka |
| Průměr | 35 mm |
| Rozměry | 16 mm - rozteč řemínku |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 6,4 mm |
| Materiál | Titan |
| Barva | Šedá, Šedá |


