Boccia hodinky Boccia Titanium 3607-06
Boccia hodinky Boccia Titanium 3607-06
149 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Safírové |
| Puzdro | Titan |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Bílá |
| Vodotesnosť | 50 M/5 BAR |
| Spona | Překlápěcí spona |
| Průměr | 39 mm |
| Rozměry | 20 mm - rozteč řemínku |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 7,1 mm |
| Další funkcionality | datum |
| Materiál | Titan |
| Barva | Bílá, Stříbrná |


