Boccia hodinky Boccia Titanium 3643-05
Boccia hodinky Boccia Titanium 3643-05
199 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Solární |
| Sklo | Safírové |
| Puzdro | Titan |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Modrá |
| Vodotesnosť | 100 M/10 BAR |
| Spona | Překlápěcí spona |
| Průměr | 39 mm |
| Rozměry | 20 mm - rozteč řemínku |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 10 mm |
| Další funkcionality | datum |
| Materiál | Titan |
| Barva | Modrá, Stříbrná |


