Boccia hodinky Boccia Titanium 3674-01
Boccia hodinky Boccia Titanium 3674-01
98 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Safírové |
| Puzdro | Titan |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Černá |
| Vodotesnosť | 50 M/5 BAR |
| Spona | Standardní přezka |
| Průměr | 38 mm |
| Rozměry | 20 mm - rozteč řemínku |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 7,8 mm |
| Další funkcionality | datum |
| Materiál | Titan |
| Barva | Černá, Černá |


