Boccia Titanium 3212-06
Boccia Titanium 3212-06
109 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Puzdro | Titan |
| Remienok | Kůže |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Bílá |
| Vodotesnosť | 50 M/5 BAR |
| Váha | 18 g |
| Spona | Standardní přezka |
| Průměr | 21 mm |
| Rozměry | 17 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | Ronda 751 |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 7 mm |
| Materiál | Titan, Kůže, PVD |
| Barva | Bílá, Hnědá, Zlatá |


