Boccia Titanium 3212-07
Boccia Titanium 3212-07
129 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Puzdro | Titan |
| Remienok | Titan |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Perleťová |
| Vodotesnosť | 50 M/5 BAR |
| Váha | 44 g |
| Spona | Překlápěcí spona |
| Průměr | 21 mm |
| Rozměry | 17 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | Ronda 751 |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 7 mm |
| Materiál | Titan, Titan |
| Barva | Perleťová, Stříbrná, Bílá |


