Boccia Titanium 3261-02
Boccia Titanium 3261-02
Pôvodná cena 129 EUR.
Ušetríte
35 %(45,15 EUR).
83,85 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Puzdro | Titan |
| Remienok | Kůže |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Bílá |
| Vodotesnosť | 50 M/5 BAR |
| Váha | 17 g |
| Spona | Standardní přezka |
| Průměr | 34 mm |
| Rozměry | 13 mm - rozteč řemínku |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 8 mm |
| Materiál | Titan, kůže |
| Barva | Bílá, Hnědá, Zlatá |


