Boccia Titanium 3261-05
Boccia Titanium 3261-05
Pôvodná cena 185 EUR.
Ušetríte
35 %(64,75 EUR).
120,25 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Puzdro | Titan |
| Remienok | Titan |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Bílá |
| Vodotesnosť | 50 M/5 BAR |
| Váha | 42 g |
| Spona | Překlápěcí spona |
| Průměr | 34 mm |
| Rozměry | 13 mm - rozteč řemínku |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 8 mm |
| Materiál | Titan, Titan, Keramika |
| Barva | Bílá, Bicolor, Stříbrná |


