Boccia Titanium 3266-06
Boccia Titanium 3266-06
129 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Safírové |
| Puzdro | Titan |
| Remienok | Ocel |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Bílá |
| Vodotesnosť | 50 M/5 BAR |
| Váha | 35 g |
| Spona | Posuvná spona |
| Průměr | 27,5 mm |
| Rozměry | 11 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | Ronda 751 |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 6 mm |
| Materiál | Titan, Ocel, PVD |
| Barva | Bílá, Bicolor, Zlatá |


