Boccia Titanium 3273-08
Boccia Titanium 3273-08
119 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Puzdro | Titan |
| Remienok | Ocel |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Šedá |
| Vodotesnosť | 30 M/3 BAR |
| Váha | 49 g |
| Spona | Posuvná spona |
| Průměr | 36 mm |
| Rozměry | 18 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | Miyota 5Y2 |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 6 mm |
| Materiál | Titan, Ocel, PVD |
| Barva | Šedá, Šedá, Růžové zlato |


