Boccia Titanium 3277-02
Boccia Titanium 3277-02
99 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Puzdro | Titan |
| Remienok | Titan |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Perleťová |
| Vodotesnosť | 30 M/3 BAR |
| Váha | 27 g |
| Spona | Překlápěcí spona |
| Průměr | 22 mm |
| Rozměry | 9 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | Ronda 763 |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 6 mm |
| Další funkcionality | Sekundová ručička |
| Materiál | Titan, Titan, PVD |
| Barva | Perleťová, Bicolor, Zlatá |


