Boccia Titanium 3281-10
Boccia Titanium 3281-10
119 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Puzdro | Titan |
| Remienok | Ocel |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Zelená |
| Vodotesnosť | 30 M/3 BAR |
| Váha | 50 g |
| Spona | Posuvná spona |
| Průměr | 32 mm |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 6 mm |
| Materiál | Titan, Ocel, PVD |
| Barva | Zelená, Zelená, Stříbrná |


