Boccia Titanium 3285-09
Boccia Titanium 3285-09
149 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Safírové |
| Puzdro | Titan |
| Remienok | Kůže |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Bílá |
| Vodotesnosť | 50 M/5 BAR |
| Řada | Royce Concept |
| Váha | 20 g |
| Spona | Standardní přezka |
| Průměr | 36 mm |
| Rozměry | 18 mm - rozteč řemínku |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 7 mm |
| Materiál | Titan, Kůže, PVD |
| Barva | Bílá, Hnědá, Zlatá |


