Boccia Titanium 3308-01
Boccia Titanium 3308-01
99 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Puzdro | Titan |
| Remienok | Titan |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Šedá |
| Vodotesnosť | 50 M/5 BAR |
| Váha | 33 g |
| Spona | Překlápěcí spona |
| Průměr | 29 mm |
| Rozměry | 9 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | Miyota |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 6 mm |
| Materiál | Titan, Titan |
| Barva | Šedá, Stříbrná |


