Boccia Titanium 3309-06
Boccia Titanium 3309-06
Pôvodná cena 99 EUR.
Ušetríte
35 %(34,65 EUR).
64,35 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Puzdro | Titan |
| Remienok | Kůže |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Bílá |
| Vodotesnosť | 30 M/3 BAR |
| Váha | 24 g |
| Spona | Standardní přezka |
| Průměr | 36 mm |
| Rozměry | 17 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | Miyota |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 6 mm |
| Materiál | Titan, Kůže, PVD |
| Barva | Bílá, Hnědá, Zlatá |


