Boccia Titanium 3310-01
Boccia Titanium 3310-01
69 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Puzdro | Titan |
| Remienok | Kůže |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Bílá |
| Vodotesnosť | 50 M/5 BAR |
| Váha | 21 g |
| Spona | Standardní přezka |
| Průměr | 32 mm |
| Rozměry | 15 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | Miyota |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 8 mm |
| Další funkcionality | Datum, Sekundová ručička |
| Materiál | Titan, kůže |
| Barva | Bílá, Černá |


