Boccia Titanium 3316-01
Boccia Titanium 3316-01
Pôvodná cena 125 EUR.
Ušetríte
35 %(43,75 EUR).
81,25 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Safírové |
| Puzdro | Titan |
| Remienok | Kůže |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Perleťová |
| Vodotesnosť | 30 M/3 BAR |
| Řada | Royce Concept |
| Váha | 26 g |
| Spona | Standardní přezka |
| Průměr | 36 mm |
| Rozměry | 15 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | Miyota |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 7 mm |
| Materiál | Titan, kůže |
| Barva | Perleťová, Hnědá, Stříbrná |


