Boccia Titanium 3319-03
Boccia Titanium 3319-03
139 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Puzdro | Titan |
| Remienok | Titan |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Bílá |
| Vodotesnosť | 30 M/3 BAR |
| Váha | 40 g |
| Spona | Překlápěcí spona |
| Průměr | 28 mm |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 6,1 mm |
| Další funkcionality | Sekundová ručička |
| Materiál | Titan, Titan, PVD |
| Barva | Bílá, Zlatá |


