Boccia Titanium 3339-03
Boccia Titanium 3339-03
169 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Safírové |
| Puzdro | Titan |
| Remienok | Titan |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Perleťová |
| Vodotesnosť | 50 M/5 BAR |
| Váha | 37 g |
| Spona | Překlápěcí spona |
| Průměr | 30 mm |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 7 mm |
| Další funkcionality | Sekundová ručička |
| Materiál | Titan, Titan, PVD |
| Barva | Perleťová, Zlatá |


