Boccia Titanium 3590-12
Boccia Titanium 3590-12
Pôvodná cena 139 EUR.
Ušetríte
30 %(41,70 EUR).
97,30 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Safírové |
| Puzdro | Titan |
| Remienok | Kůže |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Bílá |
| Vodotesnosť | 30 M/3 BAR |
| Řada | Royce Concept |
| Váha | 24 g |
| Spona | Standardní přezka |
| Průměr | 36 mm |
| Rozměry | 15 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | MIYOTA 9T22 |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 6 mm |
| Materiál | Titan, Kůže, PVD |
| Barva | Bílá, Hnědá, Zlatá |


