Boccia Titanium 3591-02
Boccia Titanium 3591-02
149 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Safírové |
| Puzdro | Titan |
| Remienok | Titan |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Černá |
| Vodotesnosť | 100 M/10 BAR |
| Váha | 80 g |
| Spona | Překlápěcí spona |
| Průměr | 41 mm |
| Rozměry | 20 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | SEIKO VX62E |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 10 mm |
| Další funkcionality | Datum, Sekundová ručička |
| Luminiscence | Ručičky a indexy |
| Materiál | Titan, Titan |
| Barva | Černá, Stříbrná |


