Boccia Titanium 3616-01
Boccia Titanium 3616-01
99 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Puzdro | Titan |
| Remienok | Titan |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Bílá |
| Vodotesnosť | 50 M/5 BAR |
| Váha | 58 g |
| Průměr | 39 mm |
| Rozměry | 20 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | SEIKO VX32 |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 8 mm |
| Další funkcionality | Datum, Sekundová ručička |
| Materiál | Titan, Titan |
| Barva | Bílá, Stříbrná, Černá |


