Boccia Titanium 3634-02
Boccia Titanium 3634-02
129 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Safírové |
| Puzdro | Titan |
| Remienok | Kůže |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Černá |
| Vodotesnosť | 30 M/3 BAR |
| Řada | Royce Concept |
| Váha | 29 g |
| Spona | Standardní přezka |
| Průměr | 39 mm |
| Rozměry | 19 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | MIYOTA 9U15 |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 7 mm |
| Další funkcionality | Datum, Sekundová ručička |
| Materiál | Titan, kůže |
| Barva | Černá, Černá, Stříbrná |


