Boccia Titanium 3645-04
Boccia Titanium 3645-04
Pôvodná cena 189 EUR.
Ušetríte
35 %(66,15 EUR).
122,85 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Safírové |
| Puzdro | Titan |
| Remienok | Titan |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Šedá |
| Vodotesnosť | 30 M/3 BAR |
| Řada | Royce Concept |
| Váha | 80 g |
| Spona | Překlápěcí spona |
| Průměr | 40 mm |
| Rozměry | 20 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | MIYOTA 9U15 |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 8 mm |
| Další funkcionality | datum |
| Materiál | Titan, Titan |
| Barva | Šedá, Stříbrná |


