Boccia Titanium 3746-01
Boccia Titanium 3746-01
Pôvodná cena 189 EUR.
Ušetríte
35 %(66,15 EUR).
122,85 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Safírové |
| Puzdro | Titan |
| Remienok | Titan |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Bílá |
| Vodotesnosť | 50 M/5 BAR |
| Váha | 87 g |
| Spona | Překlápěcí spona |
| Průměr | 39 mm |
| Rozměry | 21 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | MIYOTA JS25 |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 9 mm |
| Další funkcionality | Datum, Stopky (chronograf), Sekundová ručička |
| Luminiscence | Ručičky |
| Materiál | Titan, Titan |
| Barva | Bílá, Stříbrná |


