Boccia Titanium 3749-01
Boccia Titanium 3749-01
119 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Puzdro | Titan |
| Remienok | Kůže |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Bílá |
| Vodotesnosť | 50 M/5 BAR |
| Váha | 39 g |
| Spona | Standardní přezka |
| Průměr | 40 mm |
| Rozměry | 20 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | MIYOTA JS25 |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 9 mm |
| Další funkcionality | Datum, Stopky (chronograf), Sekundová ručička |
| Luminiscence | Ručičky |
| Materiál | Titan, kůže |
| Barva | Bílá, Černá, Červená |


