Boccia Titanium hodinky 3201-02
Boccia Titanium hodinky 3201-02
149 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Puzdro | Titan |
| Remienok | Titan |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Černá |
| Vodotesnosť | 50 M/5 BAR |
| Váha | 0.057000 kg |
| Spona | Překlápěcí spona |
| Průměr | 32 mm |
| Typ stroje | Ronda 751 |
| Výška pouzdra | 6 mm |
| Materiál | Titan, Titan, Keramika |
| Barva | Černá, Bicolor, Černá |


