Certina C024.407.18.041.00
Certina C024.407.18.041.00
1 025 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat |
| Sklo | Safírové |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | Plast |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Modrá |
| Vodotesnosť | 200 M/20 BAR |
| Řada | Heritage |
| Spona | Standardní přezka |
| Průměr | 40 mm |
| Rozměry | 20 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | 80.611 |
| Rezerva chodu | 80 |
| Výška pouzdra | 12,65 mm |
| Další funkcionality | Datum, Šroubovací korunka, Sekundová ručička |
| Materiál | Ocel, Plast |
| Barva | Modrá, Modrá, Stříbrná |
Poptávkový formulář
Zvýrazněné položky jsou povinné.

