Certina C024.462.18.041.00 Heritage
Certina C024.462.18.041.00 Heritage
2 265 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat |
| Sklo | Safírové |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | Nylon |
| Číselník | Chronograf |
| Barva číselníku | Modrá |
| Vodotesnosť | 200 M/20 BAR |
| Řada | Heritage |
| Váha | 115 g |
| Spona | Motýlkové zapínání |
| Průměr | 43,36 mm |
| Rozměry | 20 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | A05.231 |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 15,25 mm |
| Další funkcionality | Datum, Stopky (chronograf), Tachymetr |
| Luminiscence | Ručičky a indexy |
| Materiál | Ocel, Nylon, Kůže |
| Barva | Modrá, Modrá, Žlutá |
Poptávkový formulář
Zvýrazněné položky jsou povinné.





