Certina C024.907.18.051.00 Aqua
Certina C024.907.18.051.00 Aqua
1 040 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat |
| Sklo | Safírové |
| Puzdro | Ocelové |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Černá |
| Vodotesnosť | 100 ATM |
| Řada | Aqua |
| Váha | 120 g |
| Spona | Standardní přezka |
| Průměr | 43,5 mm |
| Rozměry | 20 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | POWERMATIC 80.611 |
| Rezerva chodu | 80 |
| Výška pouzdra | 14,15 mm |
| Další funkcionality | Datum, Šroubovací korunka, Heliový ventil, Sekundová ručička |
| Materiál | Ocel |
| Barva | Černá, Černá, Oranžová |
Poptávkový formulář
Zvýrazněné položky jsou povinné.


