Certina C029.426.11.091.60 DS-1 Big Date
Certina C029.426.11.091.60 DS-1 Big Date
1 090 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat |
| Sklo | Safírové |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | Ocel |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Zelená |
| Vodotesnosť | 100 M/10 BAR |
| Řada | Heritage |
| Váha | 132 g |
| Spona | Motýlkové zapínání |
| Průměr | 41 mm |
| Rozměry | 20 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | ETA 80.651 |
| Rezerva chodu | 80 |
| Výška pouzdra | 13 mm |
| Další funkcionality | Datum, Sekundová ručička |
| Materiál | Ocel, Ocel |
| Barva | Zelená, Stříbrná |
Poptávkový formulář
Zvýrazněné položky jsou povinné.


