Certina C032.007.11.041.00 Aqua
Certina C032.007.11.041.00 Aqua
935 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat |
| Sklo | Safírové |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | Ocel |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Modrá |
| Vodotesnosť | 300 M/30 BAR |
| Řada | Aqua |
| Váha | 125 g |
| Spona | Motýlkové zapínání |
| Průměr | 34,5 mm |
| Rozměry | 18 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | Powematic 80.611 |
| Rezerva chodu | 80 |
| Výška pouzdra | 11,9 mm |
| Další funkcionality | Datum, Šroubovací korunka, Sekundová ručička |
| Luminiscence | Ručičky a indexy |
| Materiál | Ocel, Ocel |
| Barva | Modrá, Stříbrná |
Poptávkový formulář
Zvýrazněné položky jsou povinné.

