Certina C032.007.22.116.00 Aqua
Certina C032.007.22.116.00 Aqua
1 090 EUR
Oceán je neustále v pohybe – rovnako ako život. DS Action 34,5 mm sa dnes ukazuje ako ideálny spoločník pre život, či už sa radi len tak necháte unášať alebo radšej plávate proti prúdu. Vďaka elegantnému puzdru s priemerom 34,5 mm sa tieto športové a elegantné náramkové hodinky perfektne hodia pre štíhle zápästie.
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat |
| Sklo | Safírové |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | PVD |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Perleťová |
| Vodotesnosť | 300 M/30 BAR |
| Řada | Aqua |
| Váha | 125 g |
| Spona | Motýlkové zapínání |
| Průměr | 34,5 mm |
| Rozměry | 18 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | Powematic 80.611 |
| Rezerva chodu | 80 |
| Výška pouzdra | 11,9 mm |
| Další funkcionality | Datum, Šroubovací korunka, Sekundová ručička |
| Luminiscence | Ručičky a indexy |
| Materiál | Ocel, PVD |
| Barva | Perleťová, Bicolor, Zlatá |
Poptávkový formulář
Zvýrazněné položky jsou povinné.

