Certina C032.251.11.011.01 DS Action Lady
Certina C032.251.11.011.01 DS Action Lady
565 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Safírové |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | Ocel |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Stříbrná |
| Vodotesnosť | 300 M/30 BAR |
| Řada | Aqua |
| Váha | 102 g |
| Spona | Překlápěcí spona |
| Průměr | 34,3 mm |
| Rozměry | 17 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | ETA F04.411 |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 10,05 mm |
| Další funkcionality | Datum, Šroubovací korunka, Indikace stavu baterie, Sekundová ručička |
| Luminiscence | Ručičky a indexy |
| Materiál | Ocel, Ocel |
| Barva | Stříbrná, Stříbrná, Růžové zlato |
Poptávkový formulář
Zvýrazněné položky jsou povinné.


