Certina C032.434.11.047.00 DS Action Chrono
Certina C032.434.11.047.00 DS Action Chrono
845 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Safírové |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | Ocel |
| Číselník | Chronograf |
| Barva číselníku | Modrá |
| Vodotesnosť | 300 M/30 BAR |
| Řada | Aqua |
| Váha | 180 g |
| Spona | Motýlkové zapínání |
| Průměr | 43 mm |
| Rozměry | 21 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | G10.212 |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 13,67 mm |
| Další funkcionality | Datum, Stopky (chronograf), Šroubovací korunka, Indikace stavu baterie, Sekundová ručička |
| Luminiscence | Ručičky a indexy |
| Materiál | Ocel, Ocel, Aluminium (hliník) |
| Barva | Modrá, Stříbrná, Červená |
Poptávkový formulář
Zvýrazněné položky jsou povinné.


