Certina C032.607.48.051.00 Aqua
Certina C032.607.48.051.00 Aqua
1 155 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat |
| Sklo | Safírové |
| Puzdro | Titan |
| Remienok | Nylon |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Černá |
| Vodotesnosť | 200 M/20 BAR |
| Řada | Aqua |
| Váha | 130 g |
| Spona | Standardní přezka |
| Průměr | 43 mm |
| Rozměry | 21 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | 80.611 |
| Rezerva chodu | 80 |
| Výška pouzdra | 13,1 mm |
| Další funkcionality | Datum, Šroubovací korunka, Sekundová ručička |
| Materiál | Titan, Nylon, Keramika |
| Barva | Černá, Bicolor, Oranžová |
Poptávkový formulář
Zvýrazněné položky jsou povinné.

