Certina C033.051.11.058.00 DS-8 Lady
Certina C033.051.11.058.00 DS-8 Lady
397,46 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Safírové |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | Ocel |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Černá |
| Vodotesnosť | 100 M/10 BAR |
| Řada | Urban |
| Váha | 0.065000 kg |
| Spona | Motýlkové zapínání |
| Průměr | 27 mm |
| Rozměry | 13 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | ETA F03.411 Pre |
| Výška pouzdra | 7,4 mm |
| Další funkcionality | Datum, Šroubovací korunka, Indikace stavu baterie, Sekundová ručička |
| Materiál | Ocel, Ocel |
| Barva | Černá, Stříbrná |
Poptávkový formulář
Zvýrazněné položky jsou povinné.




