Certina C033.051.22.118.01 Urban
Certina C033.051.22.118.01 Urban
550 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Safírové |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | Ocel |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Perleťová |
| Vodotesnosť | 100 M/10 BAR |
| Řada | Urban |
| Váha | 65 g |
| Spona | Motýlkové zapínání |
| Průměr | 27,5 mm |
| Rozměry | 13 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | F03.412 |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 7,4 mm |
| Další funkcionality | Datum, Indikace stavu baterie, Sekundová ručička |
| Materiál | Ocel, Ocel, PVD |
| Barva | Perleťová, Bicolor, Zlatá |
Poptávkový formulář
Zvýrazněné položky jsou povinné.

