Certina C033.807.33.057.00 Urban
Certina C033.807.33.057.00 Urban
835 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat |
| Sklo | Safírové |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | Ocel |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Černá |
| Vodotesnosť | 100 M/10 BAR |
| Řada | Urban |
| Spona | Motýlkové zapínání |
| Průměr | 40,5 mm |
| Rozměry | 20 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | POWERMATIC 80.611 |
| Rezerva chodu | 80 |
| Výška pouzdra | 11,62 mm |
| Další funkcionality | Datum, Sekundová ručička |
| Materiál | Ocel, Ocel, PVD |
| Barva | Černá, Černá, Růžové zlato |
Poptávkový formulář
Zvýrazněné položky jsou povinné.







