Certina C033.807.44.047.00 Urban
Certina C033.807.44.047.00 Urban
890 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat |
| Sklo | Safírové |
| Puzdro | Titan |
| Remienok | Titan |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Modrá |
| Vodotesnosť | 100 M/10 BAR |
| Řada | Urban |
| Spona | Motýlkové zapínání |
| Průměr | 40,5 mm |
| Rozměry | 20 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | POWERMATIC 80.611 |
| Rezerva chodu | 80 |
| Výška pouzdra | 11,62 mm |
| Další funkcionality | Datum, Sekundová ručička |
| Materiál | Titan, Titan, Aluminium (hliník) |
| Barva | Modrá, Šedá, Červená |
Poptávkový formulář
Zvýrazněné položky jsou povinné.



